Zespół

Szymon Wilga

TAX - doradca podatkowy
s.wilga@tal.biz.pl

Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w zakresie prawa podatkowego, które zdobywał w czołowych firmach doradztwa podatkowego pracując na stanowiskach specjalistycznych oraz kierowniczych. Język obcy: angielski.

Paweł Worotniak

AUDIT - biegły rewident
p.worotniak@tal.biz.pl

Karierę zaczynał w firmie z tzw. Big4. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie badania sprawozdań finansowych, wycen przedsiębiorstw oraz restrukturyzacji. Język obcy: angielski.

Marcin Badura

LAW - radca prawny
m.badura@tal.biz.pl

Odpowiedzialny za bieżącą obsługę podmiotów gospodarczych, sporządzenie oraz negocjowanie umów, a także sprawy z zakresu prawa autorskiego i ochrony danych osobowych. Język obcy: angielski.

Mieczysław M. Mysik

TAX - doradca podatkowy
m.mysik@tal.biz.pl

Posiada 12-letnie doświadczenie w zakresie prawa podatkowego, które zdobywał pracując jako asystent sędziego w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Krakowie oraz jako specjalista w firmie doradczej z tzw. Big4. Języki obce: angielski, niemiecki.

Katarzyna Kopeć

LAW - radca prawny
k.kopec@tal.biz.pl

Odpowiedzialna za obsługę transakcji kapitałowych, umów inwestycyjnych, obsługę organizacji pozarządowych, obsługę korporacyjną przedsiębiorców w tym przedsiębiorców z grupy e-commerce oraz ochronę danych osobowych. Język obcy: angielski.

Justyna Rycerz

LAW - radca prawny
j.rycerz@tal.biz.pl

Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących nieruchomości i prawie gospodarczym. Reprezentuje Klientów w postępowaniach sądowych, administracyjnych oraz sądowo-administracyjnych. Język obcy: angielski.

Mariusz Adamczyk

AUDIT - asystent biegłego rewidenta
m.adamczyk@tal.biz.pl

Posiada 8 lat doświadczenia jako asystent biegłego rewidenta. Aplikant na biegłego rewidenta. Język obcy: angielski.

Kinga Tesko

LAW - Radca prawny
k.koczara@tal.biz.pl

Odpowiedzialna za bieżącą obsługę przedsiębiorców, sporządzanie i negocjowanie umów. Specjalizuje się w prawie e-commerce, prawie ochrony danych osobowych oraz prawie autorskim. Reprezentuje klientów w sprawach sądowych i administracyjnych. Język obcy: ukraiński.

Michał Leconte

TAX - Radca prawny, doradca podatkowy
m.leconte@tal.biz.pl

Posiada ponad 8-letnie doświadczenie w zakresie prawa podatkowego, które zdobywał w czołowych firmach doradztwa podatkowego oraz podmiotach gospodarczych, pracując na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych. Język obcy: angielski.

Anna Resiak

TAX - doradca podatkowy
a.resiak@tal.biz.pl

Prawnik, doradca podatkowy, z ponad 8-letnim doświadczeniem pracy w ogólnopolskich spółkach doradztwa podatkowego, trener z ponad 700 godzinami przeprowadzonych szkoleń oraz publikacjami w ogólnopolskich czasopismach i eksperckich portalach internetowych. Specjalistka w zakresie podatku VAT, postępowań podatkowych, cła i akcyzy. Języki obce: angielski.