Strona TAL ruszyła!

Serdecznie witamy wszystkich zainteresowanych projektem TAL oraz naszymi usługami i serwisem www.

Nasza strona ma za zadanie ułatwić współpracę i kontakt z TAL, ale mamy również nadzieję, że dzięki naszej stronie dowiecie się Państwo więcej o nas, o tym co robimy i jakie usługi możemy Państwu zaoferować.

Strona została podzielona na funkcjonalne zakładki, które pomogą w odnalezieniu interesujących Państwa informacji. Przeglądając je można znaleźć wiadomości dotyczące pomysłu na TAL, Zespołu TAL, naszych specjalizacji oraz aktualności i danych kontaktowych do TAL oraz poszczególnych osób.

W zakładce aktualności będziemy starać się informować o  organizowanych wydarzeniach, “gorących” tematach , alertach prawnych oraz podatkowych czy tzw. ciekawostkach branżowych. Pojawią się tam również opisy wybranych projektów czy wydarzeń przeprowadzonych przez Zespół TAL.

W najbliższym czasie pojawi się również wersja anglojęzyczna całego serwisu www oraz zakładka Partnerzy, na której przedstawimy podmioty, z którymi stale współpracujemy, ciągle poszerzając naszą bogatą ofertę.

Liczymy na uwagi od Państwa – użytkowników, co do poszczególnych funkcjonalności strony czy też ewentualnego zapotrzebowania na inne, nie ujęte na stronie informacje.

Z wyrazami szacunku,

Zespół TAL